Zaborze Zabrze Gospodarze

Tomasz Grabski

Utworzono:

14.04.2018

Fatalny początek meczu w naszym wykonaniu - po 12 minutach 2:0 dla gospodarzy czyli MKS Zaborze. "Zimny prysznic" podziałał jednak na naszych chłopców mobilizująco. Z minuty na minutę coraz lepsza gra. Tuż przed przerwą bramkę na 1:2 przepięknym strzałem zdobył Marcin Matuszek. Po przerwie dominacja naszej drużyny. Już w 32 minucie remis po indywidualnej akcji Oskara Obstoja i idealnym lobem nad bramkarzem. Potem indywidualna akacja Marcina Matuszka lewym skrzydłem i 3:2. Na 4:2 podwyższył paskal Pieczyski po świetnie wykonanym rzucie rożnym. 5:2 to bramka kuriozum. Nasz bramkarz wybił piłkę z własnego pola karnego , ta przeleciała całe boisko i przelobowała wysoko ustawionego bramkarza gospodarzy, który ratując się przed utratą gola wybił piłkę z linii bramkowej tuż pod nogi Kuby Gendery, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do pustej bramki. Gol na 5:3 dla gospodarzy to chwila naszego rozluźnienia gdy wynik meczu był już przesądzony. Trochę szkoda kilku niewykorzystanych sytuacji bo wynik mógł być wyższy. Brawa dla chłopców za walkę do końca!!!!

Wiadomości (utwórz nową)