Zwycięstwo w turnieju w Łaziskach

Bardzo udany okazał się wyjazd drużyny Promotora do Łazisk. W turnieju rozegranym w hali MOSiR nasi chłopcy odnieśli zwycięstwo pozostawiając w pokonanym polu 9 drużyn. W turnieju udział wzięło 10 drużyn:

Polonia Łaziska, Raki Gostyń, KS Slavia Ruda Śląska, UKS Szopienice, UKS Raków Częstochowa, KS Niepokorni Orzesze, KS Górnik Boguszowice, GKS Wawel Wirek, APN Olimpia Piekary Śląskie.

Drużyny podzielono na dwie grupy.

W rozgrywkach grupowych drużyna Promotora pokonała KS Niepokorni Orzesze 2:1, KS Górnik Boguszowice 7:0, APN Olimpię Piekary Śląskie 4:1 oraz zremisowała z Wawelem Wirek 1:1. Pierwsze miejsce w grupie z 10 punktami i awans do finału. w fiale zwycięstwo ze KS Slavia Ruda Śląska 2:1. W całym turnieju zdobywamy 16 bramek i tracimy tylko 4. Zwycięstwo i puchar jest nasz!!!

Dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju został Paskal Pieczyski z 8 golami. Wielkie brawa dla całego zespołu za walkę, zaangażowanie, świetną skuteczność i super grę obronną.

Powiązana galeria: