Zwycięstwo w Resovia Winter Cup!!!

Zwycięstwo w Resovia Winter Cup !!!

Nasi chłopcy na zakończenie roku odnieśli spory sukces sportowy.  Drużyna złożona  z zawodników rocznika 2005 i 2006 pod wodzą trenera Rafała Czarnego zdobyła I miejsce w mocno obsadzonym Turnieju Piłki Nożnej RESOVIA WINTER CUP 2014 w Rzeszowie w dniu 13.12.2014 r. Dodatkowo tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Michał Różacki.

Drużyna Promotora występująca w tym turnieju pod "szyldem" Górnika Zabrze wystąpiła w następującym składzie:Dominik Gralla, Mateusz Grabski,Michał Różacki, Paskal Pieczyski, Jakub Kamiński, Grzegorz Majewski, Kamil Izdebski, Mateusz Plewa, Franciszek Stachoń, Maciej Mikulski,Bartłomiej Nowak, Paweł Bigas.Trener Rafał Czarny.

Piękny puchar, nagrody rzeczowe i dużo radości. Mecze pełne emocji  zwłaszcza ze Stalą Mielec czy Resovią Rzeszów rozgrzały publiczność.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju za świetne przygotowanie, miłą sportowa atmosferę, a dla naszych nieocenionych, wspaniałych rodziców za doping w trakcie turnieju.

Pozdrawiamy serdecznie naszych kolegów ze Stali Mielec- do zobaczenia na kolejnych turniejach.